Головна тема

Хто відгукнеться на SOS

Хто відгукнеться на SOS

Скажу щиро, спочатку запрошення взяти участь у форумі Let’s Create Our Future Together, який мав відбутися на території покинутого басейну «Чайка», викликало кілька запитань. Наприклад, мені не зовсім зрозуміло, чому «створювати наше майбутнє разом» маємо англійською? Може, нарешті спробуємо перейти на державну, коли вже ...

Старий Світ демонструє єдність

Старий Світ демонструє єдність

З робочим візитом до Брюсселя Президент Петро Порошенко прибув з-за океану зі свіжими враженнями після переговорів з верхівкою США. Тож зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейської народної партії Джозефом Долем, іншими лідерами держав-членів ЄС стали логічним продовженням теми уваги світової громадськості до ...

У Києві чекають на американських урядовців

У Києві чекають на американських урядовців

Конгрес США пришвидшить розгляд резолюції про визнання Голодомору 1932—1933 років геноцидом українського народу. Про це, підбиваючи підсумки робочого візиту до Вашингтона, розповів Президент Петро Порошенко після завершення його зустрічі зі спікером Палати представників Полом Раяном. 

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Ви маєте право очікувати на більше. Ви також маєте право пишатися собою».
ДОНАЛЬД ТУСК
Президент Європейської Ради про високу ціну, заплачену Україною за найвищий за весь період рівень відносин із ЄC.

Цифра Дня

Цитата дня
1,8 млн тонн
вугілля марки «А» і принаймні 2,2 млн тонн вугілля марки «Г» має бути на складах теплової генерації до початку нового опалювального сезону

Статті

 • Старий Світ демонструє єдність

  Старий Світ демонструє єдність

  З робочим візитом до Брюсселя Президент Петро Порошенко прибув з-за океану зі свіжими враженнями після переговорів з верхівкою США. Тож зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейської народної партії Джозефом Долем, іншими лідерами держав-членів ЄС стали логічним продовженням теми уваги світової громадськості до нашої країни.

  На порядку денному Європи — відновлення миру в Україні, врегулювання ситуації на Донбасі, протидія російській агресії, гібридні прояви якої, наче вірус, поширюються нині всім цивілізованим світом. 

 • У Києві чекають на американських урядовців

  У Києві чекають на американських урядовців

  Конгрес США пришвидшить розгляд резолюції про визнання Голодомору 1932—1933 років геноцидом українського народу. Про це, підбиваючи підсумки робочого візиту до Вашингтона, розповів Президент Петро Порошенко після завершення його зустрічі зі спікером Палати представників Полом Раяном. 

 • ОСББ «включили почекуна»

  ОСББ «включили почекуна»

  Мотивація — велика річ. Якщо майже 20 років заклики влади до того, щоб мешканці будинків об’єднувалися для управління спільною власністю, натикалися на нерозуміння цих самих мешканців — мовляв, навіщо, то останніми роками справи пішли набагато веселіше. Як кажуть, не було б щастя, то нещастя допомогло. Коли змінилися тарифи на житлово-комунальні послуги, люди почали замислюватися: як платити менше? Держава підказала вихід: об’єднуйтеся, беріть «теплі» кредити, бюджет допоможе, тож термомодернізуйте будинок і платіть менше. Люди повірили і переконалися, що це справді працює. 

  Інна КОСЯНЧУК
 • «На Харківщині створено розгалужену лабораторну мережу з діагностики туберкульозу»

  «На Харківщині створено розгалужену лабораторну мережу з діагностики туберкульозу»

  За підсумками роботи останніх двох років Харківщина увійшла до трійки областей з найменшим показником захворюваності на туберкульоз серед регіонів України. Як вдалося стабілізувати епідеміологічну ситуацію і яких заходів вживають для подальшої протидії цьому захворюванню, «УК» попросив розповісти в.о. начальника управління охорони здоров’я Харківської облдерж­адміністрації Галину СІРОШТАН.  

 • Без вини винний

  Без вини винний

  У вересні 2017 року юридична громадськість вшановуватиме 90-ті роковини з дня смерті видатного юриста Анатолія Коні. Його першу роботу «Про право необхідної оборони» написано ще в студентські роки, проте вона й нині актуальна для суспільства і держави. 

  Олександр ТАРАСЕНКО
 • Сильні люди – сильна держава

  Сильні люди – сильна держава

  Із кременю викрешується вогонь. Ця конотація найчастіше з'являється в уявленні тих, хто добре знає Василя Григоровича Кременя. Із кременю - тож із життєдайного мінералу. Із кременю - із чогось твердого, натурального, щільного, стійкості характеру («не людина - кремінь»). І, нарешті, вогонь - чинник людської цивілізації. На людський вимір, йдеться про суто людські якості: моральність, людяність, глибоку ерудованість, діловитість, здатність швидко розв'язувати життєві проблеми. Дуже важливою є і безпосередня причетність до причинності розвитку нашої нації і держави, а відтак, і до творення живої історії країни, що найкраще виражає натуру Василя Кременя. 

 • Про присвоєння рангів державним службовцям

  Про присвоєння рангів державним службовцям

  Відповідно до статті 39 Закону України “Про державну службу”:

  Присвоїти другий ранг державного службовця 

  Присвоїти третій ранг державного службовця

 • Мінімалка може стати диференційованою

  Мінімалка може стати диференційованою

  Серед соціальних питань, які турбують українців найбільше, напевно, найактуальніші — виплата працівникам вчасно та в повному обсязі мінімальної зар­плати, яка з 1 січня 2017 року зросла до 3200 гривень. 

  Любомира КОВАЛЬ
 • «Ми повертаємо справедливість у систему»

  «Ми повертаємо справедливість у систему»

  Учора Кабінет Міністрів затвердив чотири  законопроекти,  які стосуються пенсійної реформи в Україні. Урядовці врахували й рекомендації Національної ради реформ щодо  цієї чутливої для значної частини українського суспільства теми.  

  Оксана ГОЛОВКО
 • Візит великих сподівань

  Візит великих сподівань

  Візит українського Президента до Вашингтона і його перша особиста зустріч з Дональдом Трампом мали на меті розморозити мінський процес. Принаймні, про такі сподівання говорили українські й західні експерти, припускаючи, що США офіційно оголосять про свій намір приєднатися до мирного врегулювання на Донбасі, змінивши нормандський формат. Проте американські високопосадовці під час візиту українського Президента заявили: у нормандський формат не втручатимемося, мінський процес підтримуємо. 

  Вікторія ВЛАСЕНКО