Фотофакти

 • До Євробачення-2017 готові

  Повністю завершене будівництво сцени пісенного конкурсу. Вже розпочалися перші технічні репетиції, під час яких налаштовують роботу камер, світлового, звукового та відеообладнання. «Усі будівельно-монтажні роботи для сцени завершені. 

 • Отамани-професіонали

  Трьох українських боксерів — Василя Ломаченка, Олександра Усика й Олександра Гвоздика, які вранці Вербної неділі здобули перемоги на професійному ринзі в містечку Оксон-Хілл (США), доля звела вже давно. Разом виступали в зірковій аматорській збірній, що неабияк налякала Олімпійський Лондон, далі були лідерами напівпрофесійних «Українських отаманів», згодом ровесники прогнозовано ухвалили рішення стати професіоналами, нині поодинці й гуртом відкривають для найвибагливішої американської публіки Україну. 

 • Мода на здоров'я

  Здоров’я української нації — один із головних пріоритетів держави, а здоровий спосіб життя — не лише популярний тренд сучасного світу, а й метод організації життєдіяльності людини, що забезпечує оптимальний рівень збереження й розвитку її фізичного, морального та психологічного здоров’я.

 • Турецькі кораблі припливли до нас у гості

  До Одеського порту прибули іноземні гості: турецькі фрегат «Газіантеп» і корвет «Хейбіліада» пробудуть з дружнім візитом до 6 квітня. Про це повідомили в прес-службі ВМС України. Всі охочі мають можливість потрапити на борт. Екскурсії для них проводять іноземні моряки.

   

   

 • Іноземці в українських вишиванках

  Тернопільський фотограф Тарас Хлібович ламає стереотипи щодо українського національного одягу. Він створив серію світлин іноземців у вишиванках: на фото студенти з Іраку, Марокко, Нігерії, Індії. Про те, як працював над цим проектом митець розповів виданню PRO.te.ua, повідомляє медіа-портал української діаспори.

 • Герої спортивного року

  На Всеукраїнській урочистій церемонії «Герої спортивного року», що відбулася 31 березня у Національному спортивному комплексі «Олімпійський», визначили переможців у десяти номінаціях.  

 • Вільний рух для всіх!

  Нині  українська столиця задихається від автомобільних викидів, смог став звичним явищем для киян , воночас пішоходам, велосипедистам та й громадському транспортові дедалі  важче пересуватися міськими вулицями.  

 • Сучасність спонукає шукати парадигму перемоги

  Цього року наша країна відзначає 100-річчя Української національної революції 1917—1921 років. Український народ у той непростий час скористався шансом побудувати незалежну державу, обстояти національну ідею.  

 • Visa_Free_For_Ukraine

  Це таки зворушливо: громадяни Грузії, які з 28 березня можуть відвідувати країни шенгенської зони без віз, започаткували в соцмережах флешмоб на  підтримку України.  

 • Юні олімпійці

  Юні олімпійці зростатимуть  і розвиватимуться на базі МДЦ «Артек». Саме таким є намір підписаного у вівторок меморандуму між Національним олімпійським комітетом України та федераціями легкої атлетики, кульової стрільби, фехтування і водного поло.