Головна тема

Обережно: дезінформація

Обережно: дезінформація

Диверсійна робота потенційного ворога на 93% моделюється інформаційною агресією. Правду від неправди відділити дуже важко. Тим більше, що світ не чорно-білий, а різнобарвний. Інформація про події в ньому щосекунди зливою падає на наші голови з усіх джерел. Звісно, не всі готові сприймати її критично, аналізувати ...

Спекуляції на здоров’ї людей є неприпустимими

Спекуляції на здоров’ї людей є неприпустимими

Відкриваючи чергове засідання уряду, його керівник Арсеній Яценюк передусім повідомив, що у вівторок ввечері було схвалено розпорядження, яким затверджено текст звернення до Міжнародного валютного фонду стосовно відновлення програми співробітництва та отримання кредиту. «Очікуватимемо на рішення Ради МВФ. Яким воно буде, думаю, ми дізнаємося в найближчі ...

Влада йде назустріч регіонам

Влада йде назустріч регіонам

Від часу ухвалення Женевських домовленостей минуло вже кілька днів. Одразу після досягнення згоди про першочергові кроки, спрямовані на відновлення безпеки у східних регіонах України, уряд добросовісно розпочав їх виконання. 

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Усіх осіб, яких ще незаконно утримують озброєні групи у східній Україні, має бути негайно звільнено».

КЕТРІН ЕШТОН
Верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики про необхідність покласти край насильству, залякуванням і провокаційним діям та заявам на Донбасі, як це передбачено Женевською угодою

Цифра Дня

Цитата дня
6,493 млрд грн
становив приріст надходжень до загального фонду держбюджету у першому кварталі цього року порівняно з аналогічним періодом 2013-го

Статті

 • Спекуляції на здоров’ї людей є неприпустимими

  Спекуляції на здоров’ї людей є неприпустимими

  Відкриваючи чергове засідання уряду, його керівник Арсеній Яценюк передусім повідомив, що у вівторок ввечері було схвалено розпорядження, яким затверджено текст звернення до Міжнародного валютного фонду стосовно відновлення програми співробітництва та отримання кредиту. «Очікуватимемо на рішення Ради МВФ. Яким воно буде, думаю, ми дізнаємося в найближчі десять днів», — зазначив глава уряду, наголосивши, що позитивне рішення дасть змогу вирівняти економічну ситуацію в Україні. 

  Вадим ПРОЦИШИН
 • Влада йде назустріч регіонам

  Влада йде назустріч регіонам

  Від часу ухвалення Женевських домовленостей минуло вже кілька днів. Одразу після досягнення згоди про першочергові кроки, спрямовані на відновлення безпеки у східних регіонах України, уряд добросовісно розпочав їх виконання. 

 • АПК: Росія підштовхує до диверсифікації

  АПК: Росія підштовхує до диверсифікації

  Хоч ситуація на ринку молокопродуктів України у зв’язку з економічними санкціями Росії складна, але вона не критична. Так вважає експерт з питань АПК Володимир Коновальчук. «У Грузії свого часу були ще більші проблеми з РФ, але вона їх розв’язала. Тож ми також маємо це зробити. Насамперед слід переорієнтовувати експорт нашої молочної продукції на інші ринки. Це можуть бути країни Південної Азії, Африки та Близького Сходу», — вважає він. 

  Олег ГРОМОВ
 • Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань пенсійного забезпечення

  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань пенсійного забезпечення

  Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України з питань пенсійного забезпечення зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування, крім пункту 8 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з дня набрання чинності Законом України від 17 листопада 2011 р.№ 4050-VI «Про державну службу».

  Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК   

 • Кадрові питання

  Кадрові питання

  Виконуючий обов’язки Президента України
  Призначив
  Звільнив

  Кабінет Міністрів України
  Звільнив

 • Руслан САЛЮТІН: «Надбавки сімейним лікарям ми відстояли»

  Руслан САЛЮТІН: «Надбавки сімейним лікарям ми відстояли»

  «Медична реформа. Аудит з виявлення корупційних схем. Питання щодо швидкої медичної допомоги» — такою була тема «прямої лінії» «УК», під час якої на запитання читачів відповідав перший заступник міністра охорони здоров’я Руслан Салютін. 
  — Нині в суспільстві паніка з приводу введення ПДВ на ліки. Незрозуміло, він становить 7% чи 20%. Через це, кажуть фармацевти, зупинився весь імпорт і дефіцит ліків у регіонах становить 50%. Що робить МОЗ для розв’язання проблеми?
  — Ми відстоювали запровадження мораторію на введення ПДВ протягом року. Однак цього зробити не вдалося, і нині діє ставка ПДВ 7%. Виникли деякі технічні розбіжності між нормою, яка виписана в антикризовому законодавстві, і нормою в Податковому кодексі.

 • Купуєш долари — поповни бюджет

  Купуєш долари — поповни бюджет

  В  Україні діє обов’язковий пенсійний збір під час операцій з купівлі валюти у безготівковій та в готівковій формах за ставкою 0,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Про це йдеться в Законі «Про запобігання фінансової катастрофи і створення передумов для подальшого економічного зростання України», який набув чинності 1 квітня цього року. 

  Олег ГРОМОВ
 • Договір з Євросоюзом вигідний не так перевізникам, як пасажирам

  Договір з Євросоюзом вигідний не так перевізникам, як пасажирам

  Відтоді, як на Вільнюському саміті «Східного партнерства» було парафовано Угоду про спільний авіапростір з країнами Європейського Союзу (САП), минуло майже п’ять місяців. Дату підписання переносили вже кілька разів не з вини України. Нині очікують, що це станеться 5 червня 2014 року. Принаймні саме цю дату називали за круглим столом у Європейській Бізнес Асоціації, де обговорювали питання, пов’язані з цією угодою. До участі у заході запросили керівників Державіаслужби,  профільних підрозділів Міністерства закордонних справ, співробітників Представництва ЄС в Україні, топ-менеджмент вітчизняних та іноземних авіаперевізників, туристичних операторів. 

  Лариса ДАЦЮК
 • Майор Сакської морської авіаційної бригади Станіслав Карачевський загинув від кулі окупанта

  Майор Сакської морської авіаційної бригади Станіслав Карачевський загинув від кулі окупанта

  У Бердянську (Запорізька область) з військовими почестями на центральній алеї міського цвинтаря поховали 32-річного майора Збройних сил України Станіслава Карачевського. Його, беззбройного, упритул розстріляв російський військовослужбовець. 

  Наталя ЗВОРИГІНА
 • У сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» НКРE опублікувала 39 постанов, які регулюють встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення

   У сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» НКРE опублікувала 39 постанов, які регулюють встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, опублікувала у сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» (в додатку «Документи») 39 постанов, які встановлюють тарифи на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення для регіональних підприємств теплоенерго та теплокомуненерго.