ВІТАЄМО! Українська фехтувальниця Ольга Харлан стала триразовою чемпіонкою світу, який проходить зараз у Лейпцигу, в індивідуальному турнірі серед шаблістів. У вирішальному поєдинку чемпіонату світу Харлан перемогла представницю Тунісу Аззу Бесбес з розгромним рахунком 15:5. Крім того, по ходу турніру українка здолала свою співвітчизницю Ольгу Жовнір, Богнамі Йовжак, Росселлі Грегоріо, Норік Тамура у чвертьфіналі і Сесіллу Бердер у півфіналі.

Відзначимо, що Ольга Харлан завоювала вже третю золоту медаль чемпіонату світу в індивідуальних змаганнях. До цього українка вигравала турніри такого масштабу в 2013 році в Будапешті і в 2014 році в Казані. Перед цим спортсменка пропустила майже півроку підготовки, оскільки зважилась на операцію на плечі, яке давно її турбувало. Проте виступ на чемпіонаті світу розвіяв усі сумніви в її спортивній формі. Вона також неодноразово заявляла, що планує виступити на Олімпійських іграх у Токіо.